Топ продаж
-26%
-26%
Рюкзак Nike Air Найк спортивний міський хакі чоловічий жіночий портфель зі шкіряним дном (Bon)
799 ₴
589 ₴
- Готово до відправки
- Код: Intr-1709460445 (Bon)
+380 (98) 780-06-35
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Nike Air Найк спортивний міський
Розмір 47*33*18 см;
Логотип вишитий, шкіряне дно;
Міцний і водостійкий матеріал;
М'які плечові ремені з регулюванням довжини;
Містке основне відділення з подвійною блискавкою;
Відділення для ноутбука, планшета;
Петлі для альтернативного варіанту носіння рюкзака.
Після замовлення наш менеджер зв'яжеться, допоможе підібрати розмір і підтвердить замовлення! Залишайтеся на зв'язку!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 47 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Глибина | 18 см |
| Кишені | Верхній, Бічні |
| Колір | Хакі |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Тверде дно, Сумісний з форматом А4 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Ширина | 33 см |
- Ціна: 589 ₴






