Топ продаж
-9%
-9%
Чоловічий гаманець Louis Vuitton чорний клатч з еко шкіри гаманець Луї Віттон (B)
1 599 ₴
1 449 ₴
- Готово до відправки
- Код: Cap-195 (B)
+380 (98) 780-06-35
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий гаманець Louis Vuitton чорний клатч з еко шкіри гаманець Луї Віттон
Розмір 19,5*10*2,5
Матеріал: еко-шкіра, металева фурнітура
Колір: чорний monogram
Виробник: Туреччина
Гаманець має одне відділення на блискавці, 5 відділень для купюр, монетниця на блискавці та 8 кишеньок для карток. Фірмове гравіювання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 19.5 мм |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 2.5 мм |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 1 449 ₴





