-28%
Жіноча сумка крос-боді Guess коричнева маленька Гесс з ремінцем на плече (B)
1 999 ₴
1 449 ₴
- Готово до відправки
- Код: Any-220264-12 (B)
+380 (98) 780-06-35
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка з еко-шкіри
Стильна та компактна сумочка, яка ідеально підійде для щоденного використання. Лаконічний дизайн та зручна організація дозволяють легко розмістити всі необхідні речі.
Характеристики:
• Виготовлена з якісної еко-шкіри
• Два незалежних відділення
• На зворотній стороні — відкритий міні-карман
• Зручний ремінець із максимальною довжиною 145 см
• Акуратна та міцна фурнітура
Розмір: 21 × 13 × 7 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GUESS |
| Висота | 21 мм |
| Відділення | 2 основних |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 7 мм |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 13 мм |
- Ціна: 1 449 ₴


