-14%
Жіноча маленька сумка Miu Miu бургунді Клатч Міу Міу з ручками та ремінцем на плече (B)
3 999 ₴
3 449 ₴
- Готово до відправки
- Код: Any-20523-1 (B)
+380 (98) 780-06-35
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка зі шкіри
Елегантна та стильна сумка, яка стане ідеальним доповненням як повсякденного, так і вечірнього образу. Лаконічний дизайн у поєднанні з якісними матеріалами забезпечує комфорт і практичність у щоденному використанні.
Характеристики:
-
👜 Матеріал: натуральна шкіра
-
🗂 Відділення: 1 основне + невелика внутрішня кишеня
-
🧵 Підкладка: щільний текстиль
Розміри:
-
📐 23 × 12 × 8 см
Ремінець:
-
🎀 Вузький ремінець для носіння через плече
-
✔️ Довжина регулюється
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miu Miu |
| Висота | 8 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 23 мм |
| Колір | Бордовий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 12 мм |
- Ціна: 3 449 ₴





