Топ продаж
-12%
-12%
Рюкзак Nike і кепка Найк чорний спортивний міський жіночий портфель (Bon)
1 099 ₴
969 ₴
- Готово до відправки
- Код: Intr-1702345617 (Bon)
+380 (98) 780-06-35
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Nike Air Найк спортивний міський
- Розмір 47*33*18 см;
- Є одне просторе відділення на змійці; відкривається зверху. Блискавка з двома бігунками.
- Усередині є кишеня для дрібних речей або планшета/нетбука.
- Водостійкий і міцний матеріал kiten.
- Дно зроблене з міцної тканини.
- Є ручка зверху, що дає змогу носити рюкзак як звичайну сумку.
- Знизу також є петля-ручка для альтернативного носіння рюкзака.
- Лямки мають можливість регулювання за довжиною.
Легкий, недорогий і функціональний рюкзак у стилі мілітарі.
Після замовлення наш менеджер зв'яжеться, допоможе підібрати розмір і підтвердить замовлення! Залишайтеся на зв'язку!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 47 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Глибина | 18 см |
| Кишені | Верхній, Бічні |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Тверде дно, Сумісний з форматом А4 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Ширина | 33 см |
- Ціна: 969 ₴



