-43%
Рюкзак Nike Air спортивний міський чорний чоловічий жіночий портфель Найк (Bon)
1 218 ₴
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: Brew-N0011 (Bon)
+380 (98) 780-06-35
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Nike Air спортивний міський чорний чоловічий жіночий портфель Найк
ТОП-якість
Принтований рюкзак
Матеріал: Туреччина, поліестер, котон
Рюкзак не пропускає вологу
Відділення для ноутбука
Ущільнені та прошиті лямки
Розмір: 43х30х16
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 47 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Глибина | 18 см |
| Кишені | Верхній, Бічні |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Тверде дно, Сумісний з форматом А4 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Ширина | 33 см |
- Ціна: 699 ₴

