-14%
Рюкзак Роллтоп спортивний чоловічий жіночий чорний міський портфель RollTop (B)
1 799 ₴
1 539 ₴
- Готово до відправки
- Код: Тur-00000067 (B)
+380 (98) 780-06-35
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🎒 Рюкзак роллтоп з дихаючою спинкою та системою MOLLE
Функціональний міський рюкзак роллтоп з продуманим дизайном та зносостійкими матеріалами. Ідеально підходить для міського ритму, подорожей, навчання або активного відпочинку.
🔹 Характеристики:
-
Форма: роллтоп
-
Матеріал: OXFORD 600D (щільний, водостійкий)
-
Підкладка: поліестер
-
Склад тканини: 100% поліестер
Розміри:
• Ширина — 30 см
• Висота — 50 см (у розгорнутому вигляді — 60 см)
• Глибина — 17 см
Обʼєм: до 30 літрів
-
⭐ Ключові особливості моделі:
-
Дихаюча спинка з м’якою вставкою для комфорту
-
Посилене армоване дно з ПВХ вставкою
-
Велика вертикальна кишеня на блискавці в частині, що скручується
-
Ущільнене відділення всередині — підходить для ноутбука до 17 дюймів
-
Бічні кишені — для пляшки води або дрібниць
-
Простора передня кишеня на блискавці
-
Система MOLLE на фронтальній частині — для додаткового кріплення аксесуарів
-
🧼 Рекомендації з догляду:
-
Не прати
-
Не використовувати відбілювач
-
Не прасувати
-
Не використовувати сушарку
-
Не підлягає хімчистці
-
Чистити вологою бавовняною ганчіркою або м’якою щіткою
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 60 см |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 17 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 30 л |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 1 539 ₴






