-38%
Жіноча сумка крос-боді коричнева шкіряна з широким ремінцем (B)
1 299 ₴
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: Any-1006-3 (B)
+380 (98) 780-06-35
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
💖 Жіноча сумка крос-боді з еко-шкіри
Компактна та стильна сумка крос-боді з гладкої еко-шкіри, зручно носиться на плечі.
✨ Характеристики:
-
📏 Розмір: 22 × 15 × 6 см
-
👜 Матеріал: еко-шкіра
-
🔒 Одне основне відділення
-
🗂 Додаткова кишеня на блискавці та відкрита кишеня
-
🎀 Вузький регульований ремінець: 75–120 см
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 6 мм |
- Ціна: 799 ₴







