-21%
Чоловіча сумка крос-боді в квадратик Louis Vuitton чорна на ремінці Луї Віттон (B)
2 599 ₴
2 049 ₴
- Готово до відправки
- Код: Cap-216 (B)
+380 (98) 780-06-35
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка через плече у стильному дизайні “шахматка” ♟️
Сучасна, компактна та практична модель, створена для тих, хто цінує зручність і стиль. Виготовлена з якісної еко-шкіри з ефектом шахматного тиснення та доповнена брендованою фурнітурою чорного кольору.
📏 Розмір: 22×14×7 см
🧵 Матеріал: еко-шкіра, металева фурнітура
⚫ Колір: чорний (у шахматку)
📌 Особливості:
-
два відділення: основне на блискавці та додаткове на магніті;
-
усередині дві зручні кишені для дрібниць;
-
текстильна підкладка;
-
брендована фурнітура чорного кольору;
-
регульований текстильний ремінець довжиною 140 см.
Ідеальний аксесуар для повсякденного використання — поєднує функціональність, якість і сучасний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підлога | Чоловіча |
| Товщина | 7 см |
- Ціна: 2 049 ₴







