-45%
Жіноча сумка крос-боді Guess рептилія чорна маленька Гесс з ремінцем на плече (B)
1 999 ₴
1 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: Any-20460-7 (B)
+380 (98) 780-06-35
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
✅ Сумка з еко-шкіри
Компактна та стильна модель для щоденного використання. Легка, зручна й практична — чудово підійде для прогулянок та поїздок.
Характеристики:
-
Матеріал: еко-шкіра
-
Одне велике відділення з підкладкою
-
У комплекті два ремінці
-
Розмір: 23 × 14 × 6 см
Ідеально поєднується з повсякденними та спортивними образами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GUESS |
| Висота | 23 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 6 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 14 мм |
- Ціна: 1 099 ₴




