-26%
Сумка чоловіча Tommy Hilfiger чорна Барсетка через плече Томмі Хелфігер (B)
2 099 ₴
1 549 ₴
- Готово до відправки
- Код: Cap-0145 (B)
+380 (98) 780-06-35
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка на пояс / крос-боді
Стильна та практична сумка компактного розміру, ідеально підходить для щоденного використання. Модель має зручне переднє та основне відділення на надійних замках, що забезпечує комфортне зберігання необхідних речей. Регульований пояс дозволяє носити сумку як на талії, так і через плече.
-
📏 Розмір: 23 × 15 × 6 см
-
🔒 Відділення: переднє та основне на замках
-
🎯 Регульований пояс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tommy Hilfiger |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Колір | Чорний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 1 549 ₴








