-22%
Жіноча сумка Guess James medium чорна середня Гесс з ремінцем на плече (B)
4 499 ₴
3 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: Any-20532-2 (B)
+380 (98) 780-06-35
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка з еко-шкіри
Стильна та функціональна сумка, виконана з еко-шкіри, яка тримає форму та виглядає дорого. Завдяки продуманій внутрішній організації модель є ідеальним варіантом для щоденного використання.
Особливості моделі:
💕 Виготовлена з еко-шкіри
💕 Всередині:
• одне основне відділення на блискавці
• два додаткові повноцінні відділення на магнітах
• невеличка внутрішня кишеня
💕 Щільна текстильна підкладка
Комплектація:
• Вузький регульований ремінець для носіння через плече (довжина 120 см)
Розмір: 30 × 21 × 11 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GUESS |
| Висота | 30 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 11 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 21 мм |
- Ціна: 3 499 ₴



