-25%
Жіноча сумка крос-боді Coach біла маленька Коач з ремінцем на плече (B)
1 999 ₴
1 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: Any-20020-4 (B)
+380 (98) 780-06-35
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече
Стильна та елегантна сумка, яка ідеально доповнить як повсякденний, так і вечірній образ. Лаконічний дизайн у поєднанні з продуманими деталями робить модель практичною та зручною у використанні.
Характеристики:
-
👜 Кількість відділень: 1 основне + внутрішня кишеня
-
🏷 Брендування: нашитий фірмовий логотип усередині
-
🧵 Підкладка: щільний текстиль
-
✨ Фурнітура: брендована
-
⚙️ Дно сумки: металеві ніжки для захисту від зносу
Матеріал та розміри:
-
🖤 Матеріал: еко-шкіра
-
📐 Розмір: 19,5 × 12,5 × 9,5 см
Ремінець:
-
🔗 Тонкий шкіряний ланцюжок
-
✔️ Відстібається та регулюється по довжині
-
📏 Максимальна довжина: 120 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Coach |
| Висота | 19.5 мм |
| Відділення | 2 основних |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 9.5 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 12.5 мм |
- Ціна: 1 499 ₴




