-24%
Сумка чоловіча Coach чорна Барсетка через плече Коач (B)
4 099 ₴
3 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: Cap-0150 (B)
+380 (98) 780-06-35
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка через плече — дуже містка та зручна модель для щоденного використання.
Має основне, переднє та заднє відділення, що дозволяє зручно організувати зберігання речей.
▫️ Розмір: 29 × 21 × 11 см
▫️ Відділення: основне, переднє та заднє
▫️ Особливості: дуже містка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coach |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 29 мм |
| Колір | Чорний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 21 мм |
- Ціна: 3 099 ₴









