-18%
Сумка чоловіча Coach чорна Барсетка через плече Коач (B)
3 999 ₴
3 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: Cap-0148 (B)
+380 (98) 780-06-35
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка через плече — компактна та практична модель для щоденного використання.
Має два відділення на замках, що дозволяє зручно зберігати необхідні речі.
▫️ Розмір: 20 × 12,5 × 7,5 см
▫️ Відділення: два на замках
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coach |
| Висота | 7.5 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 12.5 мм |
- Ціна: 3 299 ₴








