-20%
Жіноча сумка крос-боді сідло Guess dream чорна маленька Гесс з ремінцем на плече (B)
2 499 ₴
1 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: Any-20424-2 (B)
+380 (98) 780-06-35
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка з високоякісної канви
Стильна та лаконічна сумка, виконана з щільної канви з шорсткою зернистою структурою. Добре тримає форму, стійка до зношування та підходить як для повсякденного, так і для подорожнього/міського стилю.
Особливості моделі:
• Високоякісна канва з виразною зернистою текстурою
• Довгий змінний ремінь з регулюванням на масивних карабінах
• Зручний формат для найнеобхіднішого
• Міцна фурнітура та акуратний пошив
Розмір: 23 × 15 × 5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GUESS |
| Висота | 23 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 1 999 ₴








