Топ продаж
-38%
-38%
Рюкзак Nike Air спортивний чорний чоловічий чоловічий портфель Найк зі шкіряним дном (Bon)
1 299 ₴
799 ₴
- В наявності
- Код: Intr-1590493944
+380 (98) 780-06-35
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
рюкзак Nike Air з шкіряним дном
-size 47* 33* 18 см;
- На змії є одне просторе відсік; Відкривається зверху. Блискавка з двома бігунами.
- Всередині є кишеня для дрібниць або планшета/нетбука
- водонепроникний і міцний матеріал Kiten.
- Дно виготовлене з міцної тканини.
- Зверху є ручка, яка дозволяє носити рюкзак як звичайний мішок.
- Знизу також є петля для альтернативної носіння рюкзака.
- Ремінці мають можливість регулювати довжину. Світло, недорогий та функціональний рюкзак
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 47 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Глибина | 18 см |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Тканина |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 33 см |
- Ціна: 799 ₴




